Když dojde doma po ambulantním porodu ke komplikacím, a já se vrátím zpět do porodnice, může zdravotní pojišťovna uplatňovat nároky za nedodržení léčebné péče? Zaplatím léčení, protože jsem odešla na negativní reverz, a chci opět pomoci?

Podle § 55 zákona o veřejném zdravotním pojištění nebudete platit za ošetření, i když jste předtím odešla na reverz.