Aktuální informace ohledně ambulantního porodu v této porodnici hledejte na Facebooku ve skupině Ambulantní porod a péče porodní asistentky.

Až porodíte v této porodnici, můžete si domů zavolat tuto porodní asistentku pro poporodní služby:
Anna Škvorová (735 826 330)

2019

V červenci 2019 zde druhorodička ve 40. tt vaginálně porodila zdravé dítě. Jednalo se o naprosto zdravé těhotenství, rovněž po porodu byla žena i dítě v pořádku. Žena chtěla odejít dříve kvůli starší dceři a pohodlí domova. O jejím záměru v porodnici předem nevěděli, odcházela 3 hodiny po porodu po podpisu reverzu za sebe i dítě, který byl dodán za 1 hodinu. Kartičku na NLS v porodnici předali, odběr provedla soukromá PA. Komunikace se zdravotníky byla strašná, u pediatra stačilo uvést jméno a kontakt. Stávající PLDD neměl problém přijmout dítě po AP. Žena využila Rukověť AP. Je ráda, že odešla dřív, na doma měla zajištěnou péči soukromé PA.

V červnu 2019 zde třetirodička ve 41. tt vaginálně porodila zdravé dítě. Žena trpěla anemií, jinak bylo těhotenství normální, rovněž po porodu byla matka i dítě v pořádku. Žena chtěla odejít dříve kvůli klidu domova a aby byla brzy s rodinou. O jejím záměru v porodnici předem nevěděli, odcházela 65 hodin po porodu bez reverzů. Odběr na NLS se stihl ještě před odchodem z porodnice. Komunikace se zdravotníky byla vynikající, stačilo jim jméno a kontakt na PLDD. Žena je ráda, že odešla dřív, využila Rukověť AP a na doma měla zajištěnou péči rodiny.

2018

V listopadu 2018 zde žena přivedla na svět ve 42. tt své druhé dítě. Jednalo se o naprosto zdravé těhotenství, u miminka byl větší váhový odhad. Domů chtěla žena odejít dřív za starším dítětem a protože v porodnici nebyl možný nadstandard. O jejím záměru zdravotníci předem nevěděli, odcházela 20 hodin po porodu po podpisu reverzu, který byl dodán za 1 hodinu. Kartičku na odběr pro NLS předali v porodnici, odběr zatím nebyl proveden, udělá ho soukromá PA. Komunikace v porodnici byla ucházející, stačilo jim jméno a kontakt na PLDD. Dosavadní pediatr neměl problém přijmout dítě po AP. Na doma měla zajištěnou péči soukromé PA a pediatra. Žena je ráda, že odešla domů dřív.

2015

V červnu 2015 zde žena přivedla na svět ve 42. tt své třetí dítě. Žena trpěla poruchou srážlivosti krve. Domů chtěla odejít dřív za pohodlím a kvalitní stravou. O jejím záměru v porodnici předem nevěděli. Odcházela 3 hodiny po porodu po podpisu reverzu, který byl dodán za 1 hodinu. Vyžadovali potvrzení od PLDD, které žena měla. Předali kartičku na NLS, odběr provedl registrující PLDD. Komunikace v porodnici byla ucházející, žena je ráda, že odešla dřív. Po porodu byla doma v péči své rodiny.